Przeprowadzki Poznań –
– tanio, szybko i solidnie.

Tel. +48 791  981 941

Postaw na doświadczoną firmę. Szeroka oferta dla osób prywatnych, firm i magazynów.Bezpieczny przewóz mebli i antyków. Wykonamy dla Państwa sprawną i tanią przeprowadzkę.
Przed przeprowadzką ustalamy wszystkie szczegóły oraz ubezpieczamy cały transport.

Działamy w tej branży od wielu lat więc uzyskaliśmy wiele pozytywnych opinii i referencji zadowolonych Klientów. Publikujemy je zawsze na naszych stronach społecznościowych:Facebook i Google + dzięki czemu mogą Państwo skomentować nasze działania oraz podzielić się opinią.

Przeprowadzki Poznań – Gdzie i jak działamy ?

Wykonujemy sprawne przeprowadzki na terenie Poznania i okolic. Flota naszych pojazdów mieści się przy ul. Górczyńskiej 21

Przeprowadzki Poznań Wielkopolska to główny teren naszego działania.

Mamy bardzo konkurencyjne ceny, a nasz zespół to grupa profesjonalistów którzy poradzą sobie z każdym problemem.

Z nami masz pewność że Twoje rzeczy będą w 100% bezpieczne, dodatkowo posiadamy ubezpieczenie na wypadek zdarzenia niezależnego od nas.  Posiadamy wieloletniedoświadczenie w przeprowadzkach, od lat zdobywamy zaufanie naszych Klientów. Wiemy że to podstawa sprawnego działania.

Działamy szybko i profesjonalnie, mamy również bardzo konkurencyjne ceny.

Działamy na terenie Poznania i okolic, a także Unii Europejskiej jak jest taka potrzeba.

Posiadamy szeroką ofertę dla firm.

Przewoźliśmy już chyba wszytko: antyki, zabytki, dzieła sztuki, sejfy, zestawy meblowe, całe wnętrza domów, mieszkań i piwnic, warsztaty, biura, hangary, narzędzia, maszyny, duże i małe instrumenty.

Dzięki fachowości naszych pracowników, unikniesz niepotrzebnych stresów związanych z przeprowadzką, a powierzone nam przedmioty, zawsze bezpiecznie dotrą pod wskazany adres.Gwarantujemy bezpieczeństwo wykonywanych usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Tanie i szybkie przeprowadzki Poznań.

Pracujemy 24 godziny na dobę, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem 24/7 i z miłą chęcią przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Wystarczy telefoniczne bądź mail’owe omówienie szczegółów – my zajmiemy się wszystkim! Zgodnie z życzeniem Klienta zapakujemy, zabezpieczymy i przetransportujemy pod wskazany adres, wniesiemy, rozpakujemy i ustawimy w wyznaczonym miejscu.

Cechuje nas miła obsługa, rzetelność i punktualność. Wiemy jak ważny dla każdego Klienta jest czas i koszt. Dlatego do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług oraz referencjami naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że przeprowadzka w Poznaniu może być szybka, tania, solidna i bezstresowa!

An-Ar Przeprowadzki Poznań 24 to nie tylko transportowanie, wykonujemy również likwidację domów i mieszkań.

Zapraszamy do współpracy!

You must be logged in to post a comment.